Sevdiğiniz bir dostunuzu, aile yakınınızı veya aile fertlerinizden birini kaybettiğinizde duyduğunuz bu büyük üzüntüyü, acıyı başkaları ile paylaşmak , cenazenizi diğer ulaşamadığınız yakınlarınızına, aile dostlarınıza duyurmak amaçlı gazetelere verilen ilanlara vefat ilanı denir. vefat ilanı vermek için en ideal gazete hürriyet gazetesidir hürriyet gazetesine vefat ilanı vermek için. Mutlaka hürriyet gazetesi yetkili ilan ajansları ile irtibata geçmelisiniz.

 

Vefat ilanları için tercih edilen gazetelerin başında hürriyet gazetesi gelir. Hürriyet vefat ilanı uzun yıllardır tercih edilmesinin sebebi kuruluş yılı olan 1948 yılından bu yana kaliteli yayıncılık çizgisinden ödün vermeden yayın hayatına devam etmesidir.

 

Vefat ilanlarınızı ister ulusal olarak tüm Türkiyede , ister yerel olarak bölge bazlı verebilirsiniz örneğin sadece İstanbul baskısı , Ankara baskısı veya Ege baskısı olarak ilanlarınızı yayınlata bilirsiniz.

 

Vefat ilanları ücretlendirilirken kapladığı alana , renkli veya siyah beyaz olmasına ve basıldığı bölgeye bakılarak ücretlendirme yapılır , ilanlarınızdaki metinin uzun veya kısa olması , İlanlarınızda vefat eden kişinin resminin konması size ekstradan bir masraf açmaz.

 

Sizde başsağlığı, ölüm , anma , teşekkür, vefat ilanı vermek istiyorum diyorsanız Bize 444 19 59 numaralı kurumsal hattımızdan veya diyer iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizden yardım alarak ilanlarınızı tasarım ettirip yayınlatabilirsiniz. Ayrıca İnternet üzerinden ilanlarınızı bize iletmek için ilan formumuzu doldurabilirsiniz.

 

 

 

 

97 views